Upozornenie!
Vitajte na našej novej stránke! Treba sa znova registrovať .
Získajte tým 5% zľavu! Na väčšinu produktov.
Upozornenie!
Vitajte na našej novej stránke! Treba sa znova registrovať .
Získajte tým 5% zľavu! Na väčšinu produktov.
Adafruit Sewable USB Type C Power Jack Connector
ADA: 6077
Adafruit Napájací USB-C konektor do odevu
Popis
Ak by ste chceli pripojiť konektor USB C k vášmu obľúbenému odevu a vytvoriť zábavný technologický projekt, ktorý sa dá nosiť, potom vyskúšajte rad našich prišitých konektorov. Toto je konektor typu C, ktorý je orientovaný v horizontálnej polohe k prišitej základni, na ktorej je umiestnený, s červenými a čiernymi drôtmi prechádzajúcimi zo spodnej strany .
Konektor je vlisovaný do gumy, ktorú je možné prešívať ručne alebo strojovo, potom sa na konci pripojí k napájacím vodičom, červený je kladný/napájací a čierny je záporný/uzemňovací. V prípade potreby ho môžete tiež prilepiť / epoxidom / zošiť na rovný povrch.
Poznámka: Rovnako ako mnoho adaptérov kábla USB C, ktoré sme našli, linky CC nie sú s ničím viazané, a preto nebudú správne reagovať na požiadavky USB PD. Ak ho chcete použiť na nabíjanie zariadenia, uistite sa, že váš napájací adaptér má predvolený výstup 5 V, ak nie je pripojený CC. Konkrétne počítače Mac sú vyberavé, pokiaľ ide o vyžadovanie liniek CC.
Description
If you'd like to attach a USB C connector to your favorite piece of clothing and create a fun wearable tech project, then check out our range of sewn connectors. This is a Type C connector that is oriented horizontally to the sewn base it sits on, with red and black wires running through the bottom.
The jack is molded into rubber that can be hand or machine sewn, then connected to the power wires at the end, red is positive/power and black is negative/ground. You can also glue/epoxy/sew it to a flat surface if needed.
Note: Like many USB C cable adapters we've found, the CC lines are not tied to anything and therefore will not respond properly to USB PD requirements. If you want to use it to charge your device, make sure your power adapter defaults to 5V output if it's not CC connected. Macs in particular are picky about requiring CC lines.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.